UKR / RU / ENG

Про Компанію

Law Business Association була створена в 2004 році під назвою «Київська правозахисна група».

92

процента

вигранах справ

16

років

безцінного досвіду роботи

1327

млн. грн

зекономлено клієнтам

Law Business Association була створена в 2004 році під назвою «Київська правозахисна група». Ми надаємо юридичні послуги в сфері корпоративних і договірних відносин, супроводу бізнесу, претензійної роботи. Наша юридична компанія з радістю допоможе у вирішенні Ваших юридичних проблем, надасть юридичні послуги в самих різних галузях права в Києві і Україні.

Компанія LBA постійно розвивається і вдосконалює свою роботу. Для надання послуг з міжнародних стандартів в 2016 році ми провели ребрендинг і посилили партнерський склад. Команда Law Business Association складається з молодих, прогресивних юристів і адвокатів, які вміють цілісно осмислювати законодавство, бачити повну картину ситуації і домагатися найвигідніших результатів для наших клієнтів.

Основні спеціалізації компанії – податкове право, корпоративне та кримінальне право, антирейдерська діяльність, захист і представництво в судах по адміністративним, цивільним і кримінальним справам. У фокусі уваги так само сімейне і житлове право, оподаткування, нерухомість, земельне право, корпоративне право, інтелектуальна власність, цінні папери, банківське і фінансове право.

Сучасний ринок юридичних послуг в Україні не стоїть на місці. Клієнтам потрібні юридичні та адвокатські послуги в Києві – і ми завжди зможемо надавати професійну юридичну допомогу, з огляду на сучасні технології, політичні реалії, все адміністративні і законодавчі реформи.

Ми орієнтуємося на діловий стиль, рівень юридичних послуг та стандарти бізнесу, прийняті в розвинених країнах. Саме ця відмінна риса і виділяє LBA серед безлічі «традиційних» юридичних та адвокатських компаній України, роблячи нас не тільки сучасними, але і ефективними в своїй роботі.

Робота на результат і відданість клієнту

Це НАШ ГОЛОВНИЙ ПРИНЦИП

/