UKR / RU / ENG

Корпоративне право і безпека

Корпоративне право визначає відносини, пов’язані з володінням бізнесом. Тому сьогодні корпоративного права та корпоративних спорів приділяється підвищена увага з боку законодавців і судів. Ця галузь права складна, відповідальність і суми в позовах високі, і з боку юристів, що спеціалізуються на корпоративному праві, потрібен постійний контроль за змінами законів і практики їх застосування.

Одним з напрямків діяльності нашого адвокатського об’єднання є надання юридичних послуг в сфері корпоративних правовідносин, пов’язані зі створенням, реорганізацією та ліквідацією суб’єктів господарювання, придбанням їх активів, корпоративних прав (акцій, часток) господарських товариств, а також зі створенням об’єднань підприємств.

Юридична компанія LBA – Law Business Association, в кожній окремій ситуації, розробляє комплексний підхід до вирішення юридичних проблем, пов’язаних з корпоративними реструктуризацією і створенням оптимальної правової моделі, враховуючи всі особливості Вашого бізнесу, а також форму оподаткування.

Крім того, LBA накопичила досвід розробки нестандартних комплексних рішень у сфері корпоративної безпеки, спрямованих на виявлення, нівелювання і запобігання зовнішнім та внутрішнім загрозам для ведення бізнесу наших клієнтів в різних секторах економіки.

LBA надає наступні послуги з корпоративної безпеки:

  • Розробка та впровадження комплексної системи корпоративної безпеки;
  • Захист від недружніх поглинань (рейдерства);
  • Боротьба з корпоративним шахрайством.

Юридична допомога від компанії Law Business Association допоможе вам і вашій компанії вирішити найскладніші правові та судові питання в Києві, Україні, та за кордоном. Комплексне юридичне обслуговування вашого бізнесу від LBA забезпечить правовий захист в найскладніших ситуаціях.

Прайс лист

Вид послуги
Ціна
Примітка
1
Договір на погодинну оплату за надані юридичні послуги
Погодинна оплата
Від 1300 до 2600 грн за годину роботи адвоката (юриста)