UKR / RU / ENG

Юридичний аудит (legal due diligence)

Юридичний аудит – це попереднє вивчення адміністративно-юридичного стану компанії, правовий аналіз її діяльності, що проводяться сторонньою організацією. Метою юридичного аудиту є отримання незалежної оцінки фінансово-господарської діяльності компанії.

Основні напрямки, за якими компанія Law Business Association надає юридичну допомогу:

  • юридичний аудит підприємств при угодах зі злиття або поглинання з підготовкою звіту (legal due diligence report);
  • діагностичний юридичний аудит;
  • підготовка компанії до подальшого продажу;
  • юридичний аудит угод;
  • юридичний аудит земельних ділянок і об’єктів нерухомості;
  • підготовка договорів купівлі-продажу активів за підсумками аудиту.

Фахівці LBA досліджують діяльність цікавить Вас підприємства, дадуть чітке розуміння про основні бізнес-процеси, про зобов’язання та перевірять правильність юридичного оформлення прав власності на нерухомість та інше майно, що купується.

При проведенні будь-якої великої угоди і проводиться legal due diligence (юридичний аудит). Ця може стосуватися як усієї компанії, так і одного з її підрозділів, земельної ділянки або корпоративної структури організації, яка бере участь в трансакції. Due diligence може охоплювати як всі аспекти життєдіяльності компанії, так і тільки ті, які особливо цікавлять клієнта. Legal due diligence – обов’язкова процедура при підготовці і укладенні угод М & A.

Купівля та продаж бізнесу – серйозний крок, особливо якщо підприємство володіє об’єктами нерухомості. Тому новому власнику важливо знати всі підводні камені об’єкта, що цікавить, щоб уникнути складнощів в майбутньому. Проведення комплексної правової експертизи господарської діяльності даного підприємства дозволить переконатися в безпеці купівлі-продажу. При виявлення ризиків, пов’язаних з об’єктом лізингу, наші фахівці розроблять рекомендації щодо їх усунення або мінімізації.

Юридична допомога від компанії Law Business Association допоможе вам і вашій компанії вирішити найскладніші правові та судові питання в Києві, Україні та за кордоном. Комплексне юридичне обслуговування вашого бізнесу від LBA забезпечить правовий захист в найскладніших ситуаціях.

Прайс лист

Вид послуги
Ціна
Примітка
1
Договір на погодинну оплату за надані юридичні послуги
Погодинна оплата
Від 1300 до 2600 грн за годину роботи адвоката (юриста)