UKR / RU / ENG

Податкове право

Юристи Law Business Association з податкового права забезпечують комплексну юридичну підтримку з усіх питань, пов’язаних з оподаткуванням та позовами податкових органів.

Наша команда надає не тільки стандартне податкове консультування і податкові вимоги, основний наш пріоритет – аудит ризиків і пошук способів реалізації нестандартних бізнес-моделей.

У зв’язку з постійним реформуванням податкових органів та змінами податкового законодавства України вкрай важлива здатність нашої команди підтримувати діалог з регулятором і враховувати всі зміни в податковому законодавстві та практиці його застосування. Ось тому компанія LBA має всі необхідні ресурси і колосальний досвід, що дозволяє швидко і ефективно вирішити будь-який пов’язаний з оподаткуванням питання або конфлікт.

Податкове право в сучасній правовій системі займає провідне місце. Податкове право регулює найважливіші для держави і суспільства правовідносини – суспільні відносини у сфері оподаткування, між державою, платниками податків та іншими зобов’язаними особами.

Прайс лист

Вид послуги
Ціна
Примітка
1
Договір на погодинну оплату за надані юридичні послуги
Погодинна оплата
Від 1300 до 2600 грн за годину роботи адвоката (юриста)