UKR / RU / ENG

Вирішення спорів і медіація

LBA надає повний спектр послуг по врегулюванню суперечок як в досудовому, так і судовому порядку. Ми представляємо інтереси в господарських, адміністративних судах та судах загальної юрисдикції всіх інстанцій Києва та України, міжнародних судах.

Наші фахівці мають значний досвід захисту прав та інтересів наших клієнтів і розробляють індивідуально для кожної справи найбільш оптимальний варіант комплексного вирішення ситуації, яка склалася.

Наявність в нашій компанії висококваліфікованих адвокатів та юристів, які спеціалізуються в різних галузях права, допомагає підходити до кожного судового розгляду з урахуванням профілю діяльності або ситуації, і комплексно і масштабно.

Значну частину нашої практики займає представництво інтересів клієнтів в адміністративних процесах у справах пов’язаних з Державною податковою інспекцією. Це різні правові або судові випадки, пов’язані як з вимогами про сплату податків і зборів, так і з накладеними на компанію або фірму штрафними санкціями.

Юридична допомога від LBA допоможе оскаржити акт податкової, вирішити досудові податкові спори або податкові спори в суді, арбітражні податкові спори. Податкові адвокати і юристи врегулюють і дозволять найскладніші й заплутані ситуації.

Юридична допомога від компанії Law Business Association допоможе вам і вашій компанії вирішити складні правові та судові питання в Києві, Україні та за кордоном. Комплексне юридичне обслуговування вашого бізнесу від LBA забезпечить правовий захист в найскладніших ситуаціях.

Прайс лист

Вид послуги
Ціна
Примітка
1
Договір на погодинну оплату за надані юридичні послуги
Погодинна оплата
Від 1300 до 2600 грн за годину роботи адвоката (юриста)