UKR / RU / ENG

Трудовое право

Штрафні санкції за наявність неоформлених працівників були введені з початку 2017 року. Розмір штрафу за одного працівника може становити близько 100 тисяч гривень, що змушує бізнес активно шукати вирішення даної проблеми. І адвокати з юридичний компанії Law Business Association зможуть надати підприємцям дієву допомогу в цій непростій ситуації.

Як ми знаємо, ситуацію ускладнює розроблений держслужбою України з питань праці проект порядку проведення перевірок. Згідно з цим документом, інспектору з праці даються дуже великі повноваження. А за недопуск інспектора з праці до такої перевірки оформлення найманих працівників, декларовано штраф понад 300 тисяч гривень.

В ході здійснення перевірки суб’єкти господарювання можуть залучати для захисту своїх прав та інтересів третіх осіб (наприклад, юристів), які мають право представляти інтереси підприємства перед органами державного контролю та нагляду в порядку, встановленим Законом.

Юридична компанія Law Business Association, готова надати послуги з комплексного юридичного обслуговування в подібних ситуаціях. Адвокати та юридичні консультанти з LBA, можуть бути присутніми під час перевірки підприємства або фірми, працювати з документами і матеріалами, задіяними в ході здійснення цієї перевірки.

У момент відвідування офісу компанії інспектором по праці, будь-який співробітник законним чином повідомляє про його прихід керівника і адвоката. А інспектора ввічливо просять почекати до приїзду зазначених осіб.

Далі, на підставі величезного досвіду і професіоналізму, Law Business Association виконує всі роботи по супроводу позапланової перевірки інспектора на предмет наявності неоформлених працівників, недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та інших порушень трудового законодавства. А фірма, яка зіткнулася з подібною проблемою, економить на штрафні санкції.

У зв’язку з ризиками подібного роду постійні клієнти LBA активно звертаються для надання захисту ще на етапі підготовки до таких нововведень, для пристосування моделі ведення бізнесу до будь-яких перевірок і новим законодавчим нормам.

Адвокатське об’єднання LBA завжди готова надати вам юридичні послуги з найновішим і актуальних питань. Юридична допомога від компанії Law Business Association допоможе вам і вашій компанії вирішити найскладніші правові та судові питання в Києві, Україні та за кордоном. Комплексне юридичне обслуговування вашого бізнесу від LBA забезпечить правовий захист в найскладніших ситуаціях.

Прайс лист

Вид услуги
Стоимость
Примечание
1
Договор на почасовую оплату за предоставляемые юридические услуги
Почасовая оплата
От 1300 до 2600 грн за час работы адвоката (юриста)